Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 66 - STRESZCZENIE. Yildiz mówi matce o ciąży [28.09]

27.09.2022 11:03

Streszczenie 66. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz mówi matce o ciąży. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 66 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 66. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 66: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 66. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildaz mówi matce, że spodziewa się dziecka. Asuman odwiedza córkę, by dać jej wsparcie. Alihan nie jest zadowolony, że Lila i Emir mają się ku sobie. Natomiast do Zeynep odzywa się znajoma piosenkarka Irem. Artystka wpada w oko Hakanowi.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 66: Gdzie i kiedy oglądać?

65. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 28 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP