Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Alihan wraca cały i zdrowy [27.09]

26.09.2022 11:18

Streszczenie 65. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan wraca cały i zdrowy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/YouTube screen @Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 65. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 65: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 65. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan wraca cały i zdrowy. Tymczasem Halit zwalnia Ender z firmy, a Zehra jest rozgoryczona. Emir rozpoczyna pracę dla Kemala. Ender nie zamierza się poddawać, kobieta chce, by były mąż Yildiz stanął po jej stronie.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 65: Gdzie i kiedy oglądać?

65. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 27 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP