Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 64 - STRESZCZENIE. Ender wie, że Yildiz nie jest w ciąży [26.09]

23.09.2022 11:29

Streszczenie 64. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Ender wie, że Yildiz nie jest w ciąży. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 64 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 64. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 64: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 64. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender próbuje udowodnić, że Yildiz nie jest w ciąży. Z kolejnego badania wynika, że poprzednia diagnoza była prawidłowa. Tymczasem Zehra zaczyna się zbliżać do Kemala. Z radarów znika samolot, którym podróżuje Alihan. Pilotem jest Hira.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 64: Gdzie i kiedy oglądać?

64. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 26 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP