Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Wieść o ciąży Yildiz wywołuje negatywne reakcje [22.09]

21.09.2022 11:16

Streszczenie 62. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku wieść o ciąży Yildiz wywołuje negatywne reakcje. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 62. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 62: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 62. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Wiadomość o ciąży Yildiz wywołuje negatywne emocje wśród bliskich pary. Ender, Zerrin i Zehra obmyślają plan działania. Ender chce, by Yildiz poroniła. Tymczasem Hira otrzymuje wypowiedzenie z pracy, kobieta robi w biurze awanturę.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 62: Gdzie i kiedy oglądać?

62. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 22 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP