Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 59 - STRESZCZENIE. Kemal mówi Halitowi prawdę na temat Yildiz [19.09]

16.09.2022 10:41

Streszczenie 59. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Kemal mówi Halitowi prawdę na temat Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 59 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 59. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 59: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 59. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kemal wyznaje Halitowi prawdę na temat Yildiz. Ten postanawia się z nią rozwieść. Ender chce wykorzystać sytuację. Tymczasem Alihan i Zeynep dochodzą do porozumienia. Mężczyzna wyznaje jej prawdę. Zeynep ma pretensje do Yildiz, że przez swoje intrygi doprowadziła do rozpadu małżeństwa.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 59: Gdzie i kiedy oglądać?

59. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 19 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP