Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Zehra wraca pijana z przyjęcia [15.09]

14.09.2022 11:27

Streszczenie 57. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zehra wraca pijana z przyjęcia. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu "Zakazany owoc"/Screen @YouTube Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 57. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 57: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 57. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zehra wraca pijana z przyjęcia. Yildiz chce wykorzystać sytuację. Tymczasem Emir przeżywa, że jego bliscy są przeciwni znajomości z Lilą. Ender umawia się na spotkanie z Erdemem, bo chce wywołać zazdrość Halita. Z kolei Hira mówi Zeynep i Yildiz, że Alihan planuje się oświadczyć.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 57: Gdzie i kiedy oglądać?

57. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 15 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP