Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 56 - STRESZCZENIE. Kemal walczy o Yildiz [14.09]

13.09.2022 10:57

Streszczenie 56. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Kemal walczy o Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/YouTube Screen@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 56 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 56. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 56: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 56. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kemal próbuje namówić Yildiz, żeby uciekła z nim i odpuściła związek z Halitem. Zeynep obwinia siostrę za to, jak traktuje męża. Ten zapewnia Yildiz, że do rozwodu nie dojdzie. Z kolei Alihan obwinia Zeynep za ich rozstanie.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 56: Gdzie i kiedy oglądać?

56. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 14 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP