Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 55 - STRESZCZENIE. Kemal wyznaje miłość byłej żonie [13.09]

12.09.2022 10:41

Streszczenie 55. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Kemal wyznaje miłość byłej żonie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu Zakazany owoc/Screen YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 55 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 55. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 55: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 55. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kemal wyznaje byłej żonie, że nie przestał jej kochać i chciałby z nią znowu być. Tymczasem Ender podsuwa Halitowi pomysł, jak może poznać prawdziwe intencje Yildiz. Z kolei Zeynep wyznaje Alihanowi swoje uczucia. Dowiaduje się jednak, że mężczyzna spędził noc z Hirą.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 55: Gdzie i kiedy oglądać?

55. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 13 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP