Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Ender realizuje swój plan [12.09]

09.09.2022 14:53

Streszczenie 54. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Ender realizuje swój plan. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 54. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 54: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 54. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender ma nadzieję, że Halit będzie stał po jej stronie. Mężczyzna wciąż nie jest jednak przekonany. Tymczasem Kemal znajduje Yildiz pracę na stanowisku recepcjonistki w restauracji. Samochód Lili zostaje odholowany, pomaga jej Emir. Ender, chcąc wzbudzić zazdrość Halita, idzie na spotkanie z Bulentem. Z kolei Halit i Yildiz dochodzą do porozumienia.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 54: Gdzie i kiedy oglądać?

54. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 12 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP