Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Yildiz wprowadza w życie swój plan [4.07]

28.06.2022 15:01
Zakazany owoc
fot. Kadr z YouTube/@Screen Yasak Elma

Streszczenie 5. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Yildiz wprowadza swój plan. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 5. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 5: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 5. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz pozoruje odejście z pracy. Z kolei Zeynep dostaje awans. Halit prosi Sytky'ego, by obserwował jego żonę. Alihan doprowadza swoją pracownicę do zapaści.

"Zakazany owoc", odcinek 5: Gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 4 lipca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+