Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Alihan rozmyślił się w kwestii małżeństwa [1.07]

28.06.2022 11:19
Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu "Zakazany owoc"/Screen z Youtube@Yasak Elma

Streszczenie 4. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Alihan rozmyślił się w kwestii małżeństwa. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 4. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 4: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 4. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan oświadcza lal, że rozmyślił się w kwestii małżeństwa. Tymczasem Zeynep nie wie, czy przyjąć prezent od przełożonego. Zehra wygłasza złośliwe uwagi pod adresem Ender. A Yildiz ma telefon Ender i sprawdza w nim kontakty.

"Zakazany owoc", odcinek 4: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 1 lipca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Gra o tron: Ród Smoka - kadr z serialu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe HBO Max