Zamknij

"Zakazany owoc" - odcinek 38 - STRESZCZENIE. Zejnep znajduje nową pracę [19.08]

Michał Kaczoń
18.08.2022 10:17
Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Streszczenie 38. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 38. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 38: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 38. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zejnep znajduje nową pracę. Rodzina Halita spotyka się na wspólnej kolacji. Halit zgadza się, aby Erim widywała się i odwiedzała Ender. Yildiz prosi męża o rozwód. Niedługo po tym, jak mężczyzna podpisuje stosowne dokumenty, kobieta zostaje porwana.

"Zakazany owoc", odcinek 38: Gdzie i kiedy oglądać?

38. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 19 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: John Steiner nie żyje. Brytyjski aktor zginął w groźnym wypadku samochodowym. Miał 81 lat

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP