Zamknij

"Zakazany owoc" - odcinek 37 - STRESZCZENIE. Zehra pozoruje wypadek samochodowy [18.08]

17.08.2022 12:04

Streszczenie 37. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc"

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 37. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 37: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 37. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender namawia Zehrę, by ta udzieliła jej pomocy w przekonaniu Halita, że wbrew plotkom, tak naprawdę nie miała romansu z Sinarem. Kobiety wpadają na nietuzinkowy pomysł, jak zdobyć przychylność mężczyzny. Postanawiają upozorować wypadek samochodowy Zehry. Yildidz wciąż jest załamana i wydzwania do siostry, błagając ją, by zdecydowała się wrócić do Turcji.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 37: Gdzie i kiedy oglądać?

37. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 18 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: FEST Festival 2022: Najlepsze koncerty tegorocznej edycji [RELACJA i TOP7]

RadioZET.pl/Teleman.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.