Zamknij

"Zakazany owoc" - odcinek 35 - STRESZCZENIE. Alihan wykona filmowy gest miłości? [16.08]

Michał Kaczoń
12.08.2022 14:56

Streszczenie 35. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 35. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 35: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 35. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz wyprasza Ender z pokazu jej kolekcji mody. Kobieta udaje, że nic się nie stało i że nie czuje urazu z tego powodu, ale w rzeczywistości już przygotowuje się do kolejnego ataku na rywalkę. Caner kontaktuje się z Sengul, która jest gotowa, aby wyjawić każdemu, kto zechce jej słuchać, w jaki sposób pomogła Yildiz w trakcie rozwodu Ender i Halita. W tym czasie Hakan próbuje namówić Alihana, aby ten pojechał na lotnisko i powstrzymał Zejnep przed wejściem na pokład samolotu do USA. Czy mężczyzna zdecyduje się na ten niezwykle filmowy gest?

loader

"Zakazany owoc", odcinek 35: Gdzie i kiedy oglądać?

35. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 16 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: Strefa Radia ZET na Kraków Live Festival 2022. Wygraj karnety i baw się razem z nami

RadioZET.pl/Teleman.pl

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty