Zamknij

"Zakazany owoc" - odcinek 34 - STRESZCZENIE. Alihan wysyła Cema do Stanów [12.08]

11.08.2022 11:09
Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowen TVP

Streszczenie 34. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 33. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 34: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 34. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan tryumfuje. Mężczyźnie udaje się wysłać Cema z powrotem do Stanów. Ten jednak proponuje, by Zejnep pojechała z nim. Gdy dowiaduje się o tym Hakan, postanawia przekonać Alihana, aby wyznał wreszcie miłość Zejnep. Ender natomiast organizuje sesję zdjęciową w rezydencji Halita. W tym czasie Yildiz podejmuje decyzję, żeby samodzielnie poprowadzić kawiarnię.

"Zakazany owoc", odcinek 34: Gdzie i kiedy oglądać?

34. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 12 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: John Steiner nie żyje. Brytyjski aktor zginął w groźnym wypadku samochodowym. Miał 81 lat

RadioZET.pl/Teleman.pl

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty