Zamknij

"Zakazany owoc" - odcinek 33 - STRESZCZENIE. Alihan zazdrosny o Cema [11.08]

Michał Kaczoń
10.08.2022 13:32

Streszczenie 33. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc"

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 33. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 33: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 33. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender próbuje przekonać Sinana, aby ten spróbował zasiać ziarno niepewności w Halicie względem uczciwości Yildiz. Tymczasem Alihan, zazdrosny o Zejnep, zamierza zrobić wszystko, co w jego mocy, by Cem jak najszybciej wrócił do USA.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 33: Gdzie i kiedy oglądać?

33. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 11 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: John Steiner nie żyje. Brytyjski aktor zginął w groźnym wypadku samochodowym. Miał 81 lat

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP