Zamknij

"Zakazany owoc" - odcinek 32 - STRESZCZENIE. Alihan ma atak paniki z powodu Zejnep [10.08]

09.08.2022 11:04

Streszczenie 32. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 32 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 32. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 32: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 32. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan dostaje ataku paniki. Powodem jest to, że orientuje się, że Zejnep świetnie dogaduje się z Cemen. Jest mu to całkowicie nie na rękę, dlatego jego organizm reaguje w tak dziwny sposób. Tymczasem skruszony Halit namawia Zehrę, by ta zdecydowała się wrócić do rezydencji. Kobieta jednak odmawia. Oznajmia zresztą, że zdążyła już dalej ruszyć ze swoim życiem i… wyszła już za mąż za Sinana. Zdenerwowany mężczyzna wyrzuca ich ze swojego domu. Zaniepokojona tą sytuacją Ender postanawia opracować plan, mający na celu naprawę sytuacji. Czy jej „genialny, genialny plan” się powiedzie?

loader

"Zakazany owoc", odcinek 32: Gdzie i kiedy oglądać?

32. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we środę, 10 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: John Steiner nie żyje. Brytyjski aktor zginął w groźnym wypadku samochodowym. Miał 81 lat

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP