Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Yildiz przyjmuje ofertę Ender [30.06]

28.06.2022 09:58
Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 3. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Yildiz przyjmuje ofertę Ender. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 3. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 3: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 3. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz przyjmuje ofertę Ender i zgadza się uwieść Halita. Ender jest zadowolona, bo jej kochanek nalega, by szybko się rozstała z mężem. Tymczasem Zeynep zostaje okradziona, a Alihan ma do niej pretensje. Mimo to okazuje siostrze Yildiz współczucie.

"Zakazany owoc", odcinek 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 30 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+