Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Ender prosi, by Yildiz uwiodła jej męża [29.06]

27.06.2022 10:17
Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu "Zakazany owoc"/YouTube@Yasak Elma

Streszczenie 2. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Ender prosi Yildiz, żeby uwiodła jej męża. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 2. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 2. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender nalega, by Yildiz uwiodła jej męża. Ta jej początkowo odmawia. Z kolei Halit proponuje Yildiz, by towarzyszyła mu w podróży służbowej śmigłowcem. Kobieta akceptuje ofertę. Tymczasem przełożony Zeynep okazuje jej zainteresowanie.

"Zakazany owoc", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 29 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max