Zamknij

Zack Estrin nie żyje. Twórca "Czarodziejek" i hitu Netflix miał tylko 51 lat

26.09.2022 07:44

Zmarł Zack Estrin - producent i scenarzysta wielu znanych seriali, między innymi "Czarodziejek", "Jeziora marzeń", "Skazanego na śmierć" i "Zagubionych w kosmosie". Miał jedynie 51 lat.

Zack Estrin
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

23 września 2022 roku odszedł Zack Estrin. Był amerykańskim producentem i scenarzystą popularnych seriali. Zmarł w wieku 51 lat.

Zack Estrin nie żyje

Jak podaje Deadline, śmierć twórcy potwierdzili jego najbliżsi w oficjalnym oświadczeniu.

Zack Estrin był dla nas wszystkim. Najlepszym mężem, ojcem, synem i przyjacielem. Uwielbiał uszczęśliwiać ludzi. Uwielbiał rozśmieszać ludzi. Uwielbiał swoją pracę i tworzenie seriali, które podobały się ludziom. Ale przede wszystkim kochał swoją rodzinę i przyjaciół. Dziękujemy wszystkim za bycie częścią jego i naszego życia.

Śmierć mężczyzny była zaskoczeniem dla rodziny, ponieważ nie skarżył się na problemy zdrowotne. Prawdopodobnie zmarł z powodu zatrzymania akcji serca po zawale, do którego doszło podczas joggingu na plaży w Hermosa Beach w Kalifornii. Dokładna przyczyna śmierci nie jest znana. Rodzina czeka na wyniki autopsji.

Zobacz także

Zack Estrin urodził się w 1970 lub 1971 roku w Woodland w Kalifornii. Wychowywał się jednak w Nowym Jorku. Ukończył USC i poszedł w ślady ojca Jonathana Estrina, który również był scenarzystą. Karierę w branży rozrywkowej zaczął w roku 2000 jako producent filmu "Lepiej niż w książce". W tym samym okresie zadebiutował również w telewizji podczas produkcji 9 odcinków kultowego serialu "Czarodziejki". Z serialem był również związany jako scenarzysta i osoba odpowiedzialna za fabułę produkcji. Odpowiadał też za scenariusz 2 odcinków i produkcję 4 odcinków "Jeziora marzeń".

Estrin w swojej karierze producenta i scenarzysty pracował nad takimi tytułami, jak "Prawdziwe powołanie", "Skazany na śmierć", "Zwykła/niezwykła rodzinka", "Rzeka", "Dawno, dawno temu w krainie czarów" czy "The Whispers". Ostatnim tytułem, przy którym działał, był popularny serial platformy Netflix pod tytułem "Zagubieni w kosmosie". W chwili śmierci Estrin był w trakcie przygotowywania kolejnego tytułu dla serwisu.

Zobacz także

Pozostawił żonę Kari Estrin, córki Charlotte Estrin i Chloe Estrin, psy Molly i Lt. Judy Hopps oraz resztę członków swojej rodziny: matkę Patricię Estrin, ojca Jonathana Estrina, siostrę Amelię Burstyn, przyrodniego brata Dylana Arrantsa oraz przyrodnie siostry Julie List i Laurę Humphrey.

loader

RadioZET.pl/Deadline