Zamknij

"Zachowaj spokój": Netflix zapowiada polski serial oparty na książce Harlana Cobena

02.07.2021 11:40

"Zachowaj spokój" to kolejna współpraca Netflixa z pisarzem Harlanem Cobenem. Tym razem będzie to polski serial. Ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące projektu. Wiadomo też, kto wystąpi w serialu.

Magdalena Boczarska
fot. Piotr Molecki/East News

"Zachowaj spokój": Netflix zapowiada polski serial oparty na książce Harlana Cobena. Będzie to produkcja z udziałem Magdaleny Boczarskiej i Leszka Lichoty. Zdradzono już szczegóły dotyczące fabuły i podano obsadę.

Zobacz także: "Pani Dziekan": Netflix pokazał pierwszą zapowiedź serialu od twórców "Gry o tron" [WIDEO]

"Zachowaj spokój": Netflix zapowiada polski serial oparty na książce Harlana Cobena

"Zachowaj spokój" to nowy polski serial, który zasili bibliotekę Netflixa. Produkcja będzie oparta na motywach książki Harlana Cobena. Akcja produkcji będzie się rozgrywać na zamożnym osiedlu, gdzie życiu toczy się w spokojnym tempie. Pewnego dnia bez śladu znika 18-letni Adam. Jego przyjaciele chcą za wszelką cenę dowiedzieć się, jaki spotkał go los. Na drodze stają przerażeni rodzice, którzy zrobią wszystko, by chronić swoje dzieci.

"Zachowaj spokój" ma być wciągającym thrillerem. Nie będzie to kontynuacja serialu "W głębi lasu", ale w serialu zobaczymy kilku bohaterów z tej ekranizacji. Reżyserami produkcji mają być Michał Gazda i Bartosz Konopka. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

W obsadzie serialu "Zachowaj spokój" znaleźli się: Magdalena Boczarska, Leszek Lichota, Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa,  Agata Łabno, Maria Piętka, Jakub Pruski i Mikołaj Śliwa.

loader

"Zachowaj spokój": kiedy odbędzie się premiera serialu?

Premiera serialu "Zachowaj spokój" obędzie się w 2022 roku na Netflixie. Na ten moment nie wyznaczono konkretnej daty premiery.

Zobacz także: Serial "Sex/Life” to nowy hit Netflixa. Przebił znaną produkcję sprzed kilku miesięcy

RadioZET.pl/Netflix Polska