Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 22- STRESZCZENIE. Hurrem jest zasdrosna o żonę sułtana [20.05]

19.05.2022 12:59
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 22. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 22. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 22. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 22: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 22. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Mieszkańcy pałacu dowiadują się o tajemniczej chorobie Mehmeta Çelebiego - narzeczonego Hatice, którego dziewczyna nie kocha. Mahidevran lęka się o los Mustafy. Hürrem jest zazdrosna o względy jakimi prawowita żona sułtana cieszy się wśród innych nałożnic. Postanawia również wkupić się w ich łaski. Tymczasem Sümbül Aga i Nigar Kalfa przypadkowo widzą schadzkę Victorii z halabardzistą. Natomiast Sulejman znajduje list Ibrahima zaadresowany do jego ukochanej Hatice.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 22: Gdzie i kiedy oglądać?

22. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć w piątek, 20 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl