Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 21- STRESZCZENIE. Hurrem zaczyna rodzić [19.05]

18.05.2022 14:33
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 21. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 21 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 21. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 21. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 21: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 21. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Zaczyna się poród Hürrem. Kobieta wierzy, że urodzi drugiego chłopca, który będzie miał szansę na objęcie tronu. Tymczasem Ibrahim walczy o życie na Rodos. Armia Sulejmana odnajduje na wyspie Murata - sułtana, którego ojciec był więziony przez joannitów. Okazuje się jednak, że odnaleziony przeszedł na chrześcijaństwo i ani myśli wracać do Konstantynopola. Wielki mistrz zakonu pomaga jego żonie, która ucieka na Maltę.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 21: Gdzie i kiedy oglądać?

21. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć w czwartek, 19 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl