Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 20 - STRESZCZENIE. Sulejman zginął na morzu? [18.05]

17.05.2022 14:12
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 20. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 20 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 20. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 20. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 20: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 20. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Do pałacu docierają wieści o śmierci Sulejmana. Hürrem, która na rozkaz sułtanki matki nie może opuszczać komnaty, nie wierzy, że jej ukochany zginął na morzu. Tymczasem Hatice jest zmartwiona losem Ibrahima. Wojska sułtana oblegają twierdzę na atakowanej wyspie i odnoszą zwycięstwo. Wiktoria zostaje jednak przerwana, kiedy dochodzi do niespodziewanego zamachu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 20: Gdzie i kiedy oglądać?

20. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć w środę, 18 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl