Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Sulejman odtrąca Hurrem [17.05]

16.05.2022 13:19
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 19. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 19. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 19. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 19: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 19. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Niewolnica zapobiega tragedii. Dzięki temu zwraca uwagę rodziny sułtana i zaczyna cieszyć się jej względami. Sa jednak osoby w pałacu, które nie ufają kobiecie. Hürrem, która zaatakowała księcia Mustafę, sprawia, że Sulejman odtrąca ukochaną. Władca wyrusza na wyprawę na Rodos. Statek sulejmana zostaje zaatakowany. Jednostka zaczyna tonąć.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 19: Gdzie i kiedy oglądać?

19. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć we wtorek, 17 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl