Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Hatice decyduje się na desperacki krok [16.05]

13.05.2022 11:53
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 18. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 18. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 18. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 18: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 18. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Hatice nie chce wyjść za mężczyznę, którego nie kocha. Postanawia podjąć desperacki krok. Sulejman nie chce słyszeć o jej sprzeciwie i przyspiesza termin zaręczyn, by zdążyć z przyjęciem przed wyprawą na Rodos. Podczas uroczystości dochodzi jednak do tragedii. Tymczasem Hürrem otrzymuje dobre wieści. Ucieszona idzie z nimi do sułtana, który jednak nie podziela jej entuzjazmu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 18: Gdzie i kiedy oglądać?

18. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl