Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Kobieta w męskim przebraniu trafia do haremu [13.05]

12.05.2022 16:09
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 17. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 17. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 17. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 17: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 17. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Do stolicy Imperium Osmańskiego przybywa Victoria. Tajemnicza kobieta przebiera się za mężczyznę, by wejść do pałacu, w czym pomaga jej jeden ze strażników. Jest tak niesłychanie piękna, że trafia do haremu sułtana. W tym samym czasie Matrakczy wraca z Rodos. Jego zadaniem było nawiązanie cennych znajomości i zdobycie potrzebnych informacji. Hürrem chce zdobyć talizman. W tym celu spotyka się z kobietą wytwarzającą amulety.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 17: Gdzie i kiedy oglądać?

17. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć w piątek, 13 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl