Zamknij

"Wspaniałe stulecie", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Sułtanka matka chce odebrać dziecko Hurrem [12.05]

11.05.2022 15:52
Wspaniałe stulecie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który stał się hitem TVP. Jak potoczą się losy Sulejmana Wspaniałego? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 16. epizodzie hitowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie", który wrócił na antenę TVP? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 16. odcinka serialu "Wspaniałe stulecie" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP, która zastąpiła "Zranione ptaki".

"Wspaniałe stulecie", odcinek 16: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 16. odcinka "Wspaniałego stulecia" według Teleman.pl:

Hürrem mści się na nowej kochance Sulejmana, realizując swoją okrutną zemstę. Tymczasem Hatice zmaga się z chorobą. Ibrahim poznaje kandydata na męża dla swojej ukochanej. To niesamowicie wykształcony nauczyciel. Hürrem wpada w poważne tarapaty, ponieważ Sułtanka matka chce odebrać jej dziecko. Niemowlę ma trafić pod opiekę mamki.

"Wspaniałe stulecie", odcinek 16: Gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie" będzie można obejrzeć w czwartek, 12 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl