Zamknij

"Wojenne dziewczyny" - odcinek 64 - STRESZCZENIE. Zyga i Nitka zaręczyli się [13.11]

07.11.2022 12:06

"Wojenne dziewczyny" to popularny serial TVP przedstawiający realia życia podczas okupacji niemieckiej z perspektywy trzech młodych kobiet. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 64. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" i szczegóły emisji.

Wojenne dziewczyny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Wojenne dziewczyny” to znany i lubiany serial historyczny TVP. Od września emitowane są nowe odcinki. Akcja 5. sezonu rozgrywa się na początku 1943 roku, gdy armia niemiecka zaczyna ponosić pierwsze klęski. Na okupowanych terenach wzmaga się jednak terror. Polskie konspiratorki podejmują się kolejnych akcji dywersyjnych. Przeżywają także zawirowania w życiu osobistym. Z Anglii zostaje przerzucona cichociemna o pseudonimie kapitan Joe.

"Wojenne dziewczyny", odcinek 64 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 64. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Wojenne dziewczyny”, odcinek 64 - streszczenie

Jak podaje portal Teleman.pl, streszczenie 64. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" prezentuje się następująco:

Leokadia przesłuchuje Nataszę. Chce od niej wyciągnąć informacje na temat badań Lunda. Szansa na uratowanie towarzyszy pilotki jest jednak niewielka.

Sońka ukrywa zaś przed Ewą sprawę porwania, a następnie odbicia Mareczka. Czarna dostaje list od Marysi. Koleżanka rozważa powrót do Warszawy. Zyga i Nitka zaręczyli się. Margarethe jest przekonana, że Węgierscy mają coś wspólnego z produkcją broni dla powstańców. Stara się namówić Nitkę, by zdecydowała isę ich wydać. W zamian gwarantuje jej oraz jej matce bezpieczeństwo. Leokadia i Nitka opracowują wtedy plan pozbycia się Niemki. Zamierzają przeprowadzić zamach na sklep modystki, która niegdyś pomogła Ewie i Marysi. 

loader

„Wojenne dziewczyny”, odcinek 64 - gdzie i kiedy oglądać?

64. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" będzie można obejrzeć w niedzielę 13 listopada 2022 roku o godzinie 20.15 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są zaś na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Zapomniane polskie seriale - sprawdź, czy je oglądałeś

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET