Zamknij

"Wojenne dziewczyny", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Ewa wyznaje bokserowi, że jest w ciąży [16.10]

10.10.2022 14:54

"Wojenne dziewczyny" to popularny serial TVP przedstawiający realia życia podczas okupacji niemieckiej z perspektywy trzech młodych kobiet. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 57. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" i szczegóły emisji.

Wojenne dziewczyny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Wojenne dziewczyny” to znany i lubiany serial historyczny TVP. Od września emitowane są nowe odcinki. Akcja 5. sezonu rozgrywa się na początku 1943 roku, gdy armia niemiecka zaczyna ponosić pierwsze klęski. Na okupowanych terenach wzmaga się jednak terror. Polskie konspiratorki podejmują się kolejnych akcji dywersyjnych. Przeżywają także zawirowania w życiu osobistym. Z Anglii zostaje przerzucona cichociemna o pseudonimie kapitan Joe.

"Wojenne dziewczyny", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 58. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Wojenne dziewczyny", odcinek 58 - streszczenie

Jak podaje portal Teleman.pl, streszczenie 58. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" prezentuje się następująco:

Sońka trafia do aresztu za zdradę. Tymczasem Ewa mówi bokserowi, że spodziewa się jego dziecka. Sońce udaje się uciec zza krat, ponieważ chce odzyskać pieniądze. Meier nawiązuje z nim kontakt i przekazuje informację o możliwości zdobycia nagrań, które wykonał w więzieniu. Dochodzi do szokującego odkrycia - tajnych eksperymentów, które były prowadzone przez Lunda w ośrodku. Odrowąż nie ma pieniędzy obiecanych Schneiderowi, więc składa mu jeszcze jedną propozycję. W tym czasie pałac ma zostać przerobiony na fabrykę konserw, która ma służyć zaopatrzeniu żołnierzy niemieckich. Chaimowi i jego rodzinie grozi ogromne niebezpieczeństwo.

loader

"Wojenne dziewczyny", odcinek 58 - gdzie i kiedy oglądać?

58. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" będzie można obejrzeć w niedzielę 16 października 2022 roku o godzinie 20.15 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są zaś na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Zapomniane polskie seriale - sprawdź, czy je oglądałeś

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.