Zamknij

"Wojenne dziewczyny": odcinek 44 - STRESZCZENIE. Ewka obwinia Nitkę o śmierć Irki [17.10]

13.10.2021 17:01

"Wojenne dziewczyny" to popularny serial TVP przedstawiający realia życia podczas okupacji niemieckiej z perspektywy trzech młodych kobiet. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 44. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" i szczegóły emisji.

"Wojenne dziewczyny": odcinek 44 - STRESZCZENIE. Ewka obwinia Nitkę o śmierć Irki [17.10]
fot. Ola Grochowska/TVP/East News

"Wojenne dziewczyny", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 44. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Wojenne dziewczyny, odcinek 44 - streszczenie

Streszczenie 44. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" prezentuje się następująco:

Ewka obwinia Nitkę o śmierć Irki, bowiem w najważniejszym momencie akcji zaciął jej się pistolet. Rodzina Szczęsnych chce pochować zmarłą w rodzinnym grobowcu na warszawskich Powązkach. Dowództwo ostrzega jednak, że jest to zbyt ryzykowne. Marysia podejmuje się więc zadania znalezienia odpowiedniego miejsca pochówku. Zaczyna przy tym tracić wiarę w sens prowadzenia dalszej konspiracji. Nie widzi już nadziei na koniec wojny.

loader

Wojenne dziewczyny, odcinek 44 - gdzie i kiedy oglądać?

44. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" będzie można obejrzeć w niedzielę 17 października 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl