Zamknij

"Władca Pierścieni" jak "Gra o tron"? Czy w serialu będą sceny seksu i golizny?

21.07.2021 12:21

Czy w nadchodzącym serialu na podstawie "Władcy Pierścieni" pojawią się sceny seksu? Najnowsze informacje mówią więcej na temat tego nurtującego widzów pytania.

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - Ian Holm i Elijah Wood - kadr z filmu
fot. New Line Cinema / WingNut Films/Collection Christophel/East News

Na serial potocznie zwany "Władcą Pierścieni" czekają miliony fanów na całym świecie. Wielu z nich bardziej niż fabułą, bohaterami i datą premiery wydają się bardziej interesować... ewentualnymi scenami rozbieranymi i momentami, w których postacie uprawiają seks. Nowe informacje wyjaśniają ten aspekt nadchodzącej produkcji.

"Władca Pierścieni" - sceny seksu w serialu Amazon Prime?

Chociaż fantasy bardzo często kojarzy się z tanią erotyką widoczną w kusych strojach bohaterek lub sugestywnych fragmentach pokroju scen seksu z książkowej i serialowej wersji "Gry o tron", twórczość J.R.R. Tolkiena podchodzi do tego typu spraw dość nieśmiało. Mimo to jakiś czas temu powstała internetowa petycja, w której część fanów domaga się, by w powstającym serialu o Śródziemiu nie pojawiały się fragmenty przedstawiające stosunek i negliż.

Jak podaje portal Movieweb, w sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące serialu "Władca Pierścieni", które, przynajmniej częściowo, powinny uspokoić wszystkich widzów, czujących zgorszenie, patrząc na rozebranych aktorów i intymne relacje granych przez nich osób. Według raportu dotyczącego serialu w produkcji nie zobaczymy zbliżeń seksualnych postaci. Pojawią się jednak momenty, w których bohaterowie pokażą się nago. Nagość nie ma mieć jednak charakteru seksualnego. Jej zadaniem jest podkreślenie mrocznego klimatu wątków związanych z metamorfozą elfów w orków. W tej kwestii porównywanie "Władcy Pierścieni" z "Grą o tron" nie ma więc sensu, ale należy pamiętać, że serial będzie miał większy budżet niż hit HBO, więc pod względem finansów i rozmachu może przyćmić opowieść o Westeros.

O wiele ciekawszą informacją z nowych doniesień z planu serialu niż sceny seksu i golizny jest potwierdzenie, że w produkcji zabraknie Saurona. A przynajmniej nie będzie go w pierwszym sezonie "Władcy Pierścieni". Serial Amazona rozgrywa się w Drugiej Erze Śródziemia, a więc w okresie, kiedy Sauron wychodzi z ukrycia i ofiaruje dziewięć Pierścieni Mocy wolnym ludom pod postacią Annatara, Pana Darów. Pierwszy sezon skupi się jednak raczej na czasie tuż przed powrotem Władcy Ciemności. Ponadto potwierdzono, że Tom Budge ma wcielić się w postać Celebrimbora - elfiego kowala, który jest twórcą Trzech Pierścieni oraz współtwórcą Siedmiu i Dziewięciu tytułowych artefaktów.

"Władca Pierścieni" - kiedy premiera?

W serialu wystąpili Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Daniel Weyman, Cynthia Addai-Robinson, Maxim Baldry, Ian Blackburn, Kip Chapman, Anthony Crum, Maxine Cunliffe, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Thusitha Jayasundera, Fabian McCallum, Simon Merrells, Geoff Morrell, Peter Mullan, Lloyd Owen, Augustus Prew, Peter Tait, Alex Tarrant, Leon Wadham, Benjamin Walker oraz Sara Zwangobani. Produkcja trafi na Amazon Prime Video jeszcze w roku 2021. Na razie nie podano jednak konkretnej daty premiery.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Movieweb