Zamknij

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“ – pełny zwiastun widowiska Amazon Prime Video [WIDEO]

14.07.2022 15:52

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“: zwiastun widowiska fantasy. W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami widowiska fantasy od platformy Amazon Prime Video. Kiedy premiera serialowego „Władcy Pierścieni”?

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“ - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“ to jeden z najdroższych seriali w historii. Wedle doniesień zagranicznej prasy, pierwszy sezon serialu kosztował ok. 465 milionów dolarów. Opowieść, przedstawiająca wydarzenia sprzed setek lat od tego, co znamy z głównej sagi „Władcy Pierścieni”, doczekała się właśnie pierwszego pełnoprawnego zwiastuna. Z 2,5-minutowego materiału dowiemy się wielu informacji na temat fabuły zbliżającego się widowiska.

Z informacji prasowych wiemy, że akcja serialu rozgrywa się w czasie Drugiej Ery Śródziemia, a akcja przeniesie nas do najciemniejszych zakątków Gór Mglistych, przez wyspiarskie królestwo Numenoru, aż do stolicy elfów – Lindonu. Wedle doniesień Amazona, serial nie będzie obawiać się także wyruszyć w najdalsze zakątki mapy Śródziemia.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“ – zwiastun

Materiał promocyjny serialu prezentuje się następująco:

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“ – twórcy i obsada

Showurnnerami serialu są J.D. Payne i Patrick McKay. Reżyserami są: Che Yip, J.A. Bayona i Charlotte Brändström. Na ekranie zobaczymy zaś młodsze wersje znanych i lubianych postaci. Wśród obsady znaleźli się m.in. znany z „Gry o tron” Robert Aramayo, wcielający się w postać  młodego Elronda czy Morfydd Clark w roli młodej Galadrieli. W serialu oglądać będziemy także takich aktorów i aktorki jak: Cynthia Addai-Robinson, , Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, , Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh.

loader

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy“ – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na 2 września na platformie streamingowej.

Czytaj także: Gwiazda "Gry o tron" pozwana za rolę w "Thorze". Z filmu wycięto jej sceny

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/Rytmy.pl/The Hollywood Reporter/Collider.com/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.