Zamknij

"Wikingowie: Walhalla" nowym hitem Netflixa? Pokazano wideo z planu serialu

08.06.2021 16:20

"Wikingowie: Walhalla" to serial, który niebawem pojawi się na Netflixie. Produkcja już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie fanów "Wikingów", produkowanych przed HISTORY. Udostępniono pierwsze wideo z planu "Wikingów: Walhalli". Czego możemy się spodziewać?

Wikingowie
fot. History Channel/Courtesy Everett Collection/East News (zdjęcie podglądowe)

"Wikingowie: Walhalla" nowym hitem Netflixa? Pokazano wideo z planu serialu. Serial nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, jednak aktualnie aktorzy przebywają na planie, gdzie powstają pierwsze epizody. Pojawiło się wideo, ukazujące kulisy serialu.

Zobacz także: „Wikingowie: Walhalla“ – poznaliśmy obsadę spin-offu popularnego serialu

"Wikingowie: Walhalla" nowym hitem Netflixa? Pokazano wideo z planu serialu

"Wikingowie: Walhalla" to serial, którego akcja będzie się rozgrywać w świecie "Wikingów", czyli produkcji telewizji HISTORY. Tym razem pałeczkę przejął Netflix. W serialu wystąpią: Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes i Caroline Henderson. W sieci pojawił się filmik, na którym można zobaczyć kulisy pracy na planie.

Akcja serialu "Wikingowie: Walhalla" będzie się rozgrywać na początku XI wieku. Opowie on o historii największych wikingów tamtych czasów, czyli Leifa Eiksona, Freydis Eriksdottir, Haralda Srogiego i Wilhelma Zdobywcy.

"Wikingowie: Walhalla": kiedy premiera serialu na Netflixie?

Serial "Wikingowie: Walhalla" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na ten moment nie jest pewne, kiedy trafi na Netflix.

loader

Zobacz także: Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA]

RadioZET.pl