Zamknij
Yaprak Durmaz
  • 10 Zobacz
fot. YouTube/Kadr z serialu "Więzień miłości"

Serial "Więzień miłości" to obecnie jedna z najpopularniejszych tureckich telenoweli tak chętnie oglądanych w Polsce. Kim jest Yaprak Durmaz, która wciela się w Ayse?

Kim jest Yaprak Durmaz, która wciela się w Ayse? To pytanie, które zadaje sobie wielu fanów tureckiej telenoweli "Więzień miłości". Serialowa Ayse ma prywatnie 32 lata i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami.

Zobacz także: "Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki?

"Więzień miłości": kim jest Yaprak Durmaz, która wciela się w Ayse?

Yaprak Durmaz urodziła 14 sierpnia 1988 roku w Stambule. Aktorstwo nie było jej pierwszym wyborem zawodowym. Durmaz od wielu lat jest rozchwytywaną modelką, zresztą w mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia wykonane podczas profesjonalnych sesji fotograficznych.

Yaprak wychowała się w Stambule. To właśnie tam studiowała także modę i tekstylia na Instanbul Aydin University. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Siya Mem u Zin", gdzie wcieliła się w główną bohaterkę. Polscy widzowie kojarzą ją jednak bardziej z serialu "Więzień miłości". Telenowela jest emitowana od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godzinie 17.05.

Prywatnie Durmaz fascynuje się podróżami. A jak wygląda na co dzień? Można zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz także: "Więzień miłości" - ile odcinków liczy serial turecki TVP2? 

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl