Zamknij

Wielki sukces polskiego serialu na Netflixie. "Zachowaj spokój" hitem w Ameryce

28.04.2022 15:26

"Zachowaj spokój" to polski serial Netflixa na podstawie powieści Harlana Cobena. W rolach głównych Magdalena Boczarska i Leszek Lichota. Serial osiągnął ogromny sukces - jest chętnie oglądany przez widzów na całym świecie, a w szczególności Amerykanów.

Zachowaj spokój
fot. Piotr Litwic/Netflix

Wielki sukces polskiego serialu na Netflixie. "Zachowaj spokój" hitem w Ameryce. Od czasu do czasu polskie produkcje docierają do szerszej publiczności. Tym razem popularnością cieszy serial na podstawie powieści Harlana Cobena.

Zobacz także: "Zachowaj spokój", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

Wielki sukces polskiego serialu na Netflixie. "Zachowaj spokój" hitem w Ameryce

"Zachowaj spokój" to najnowszy polski serial Netflixa. Opowiada on o losach rodziny, która mieszka na zamożnym, warszawskim osiedlu. Pewnego dnia znika Adam. Rodzice chłopaka bacznie go obserwowali, widząc, że od śmierci jego najlepszego przyjaciela Igora, Adam się zmienił. Rozpoczyna się desperackie poszukiwanie nastolatka. W rolach głównych wystąpili Magdalena Boczarska i Leszek Lichota

Co ciekawe, jak podaje portal teleshow.wp.pl - "Zachowaj spokój" podczas premierowego weekendu znalazł się na Netflixie na 6. pozycji na liście najpopularniejszych nieanglojęzycznych seriali na świecie. Przypominamy, że serial "Zachowaj spokój" miał premierę 23 kwietnia. Warto odnotować, że "Zachowaj spokój" dokonał czegoś, czego nie udało się dokonać żadnemu innemu polskiemu serialowi. To pierwsza polska produkcja, która cieszy się tak dużym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. A jest to jeden z największych, ale i najbardziej wymagających rynków, gdzie trudno przebić się do świadomości tamtejszych widzów.

loader

"Zachowaj spokój": gdzie oglądać polski serial?

Serial "Zachowaj spokój" jest dostępny tylko i wyłącznie na platformie Netflix. 

Zobacz także: Netflix skasował wiele produkcji. Powodem spadek liczby użytkowników?

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET