Zamknij

"Wiedźmin": Safiyya Ingar w obsadzie 3. sezonu serialu Netflix? W kogo się wcieli?

Sergiusz Kurczuk
15.03.2022 10:42

Czy w 3. sezonie serialu "Wiedźmin" wystąpi Safiyya Ingar? Według niepotwierdzonych informacji młoda Brytyjka ma wcielić się w ważną postać związaną z Geraltem.

Wiedźmin - Henry Cavill - kadr z serialu Netflix
fot. Susie Allnutt/Netflix/The Hollywood Archive / Avalon/Photoshot/E

Zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina" jeszcze nie ruszyły, ale twórcy hitu Netflix już pracują nad nowymi odcinkami. Według najnowszych informacji do obsady serialu dołączy Safiyya Ingar. Kogo zagra aktorka?

"Wiedźmin" sezon 3: Safiyya Ingar w obsadzie hitu Netflix?

Serial "Wiedźmin" doczekał się już dwóch sezonów. Na tym jednak nie koniec adaptacji słynnego cyklu Andrzeja Sapkowskiego. Za jakiś czas poznamy nowe przygody Geralta i jego przyjaciół.

Jak podaje portal Redanian Intelligence w nadchodzących sezonie "Wiedźmina" do grona sprzymierzeńców tytułowego bohatera dołączy postać, w którą ma się wcielić młoda brytyjska aktorka Safiyya Ingar. Artystka występowała dotychczas w takich produkcjach, jak "Lato szpiegów", "Lekarze", a także użyczała głosu w grze wideo Another Eden: The Cat Beyond Time and Space. 

Według nieoficjalnych doniesień, Ingar miałby wystąpić jako Maria Barring, znana jako Milva. Jest to łuczniczka pochodząca z Górnego Sodden, która przeżyła wiele wspólnych przygód z Geraltem. Pojawiła się w "Czasie pogardy", "Chrzcie ognia", "Wieży Jaskółki", "Pani Jeziora" oraz "Wojnie Krwi: Wiedźmińskich opowieściach". Niewykluczone jednak, że aktorka wcieli się w zupełnie inną postać.

"Wiedźmin" sezon 2: o czym jest serial Netflix?

W drugim sezonie serialu ponownie śledzimy losy Geralta z Rivii (Henry Cavill), który przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w makabrycznej bitwie pod Sodden, stara się sprowadzić księżniczkę Cirillę (Freya Allan) do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna - jego rodzinnego domu w Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony Kontynentu dążą do dominacji poza murami wiedźmińskiej warowni, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, która czai się wewnątrz. Oba sezony "Wiedźmina" są dostępne na platformie Netflix. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje kontynuacja produkcji.

loader

RadioZET.pl/Redanian Intelligence

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET