Zamknij

"Wiedźmin" sezon 3: Michalina Olszańska w obsadzie hitu Netflix. Kogo zagra?

07.07.2022 14:41
Michalina Olszańska
fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Do obsady 3. sezonu "Wiedźmina" od Netflix dołączyła polska aktorka - Michalina Olszańska. W kogo się wcieli?

Według najnowszych informacji w trwających właśnie zdjęciach do 3. sezonu "Wiedźmina" bierze udział Michalina Olszańska. Polska aktorka pojawiła się na liście nowych nazwisk w obsadzie hitu Netflix.

"Wiedźmin" sezon 3: Michalina Olszańska zagra w serialu Netflix

Fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki "Wiedźmina". Obecnie trwają zdjęcia do 3. sezonu hitu Netflix z Henrym Cavillem w roli tytułowej. W obsadzie produkcji nie zabraknie polskich akcentów.

Jak donosi portal redanianinteligence.com, w 3. sezonie "Wiedźmina" pojawi się kilka nowych postaci, w które wcielą się Ryan Hayes, Kate Winter, Martyu Ellis, Harvey Quinn i Poppy Almond oraz aktorka Michalina Olszańska. Niestety nie wiadomo, kogo zagrają aktorzy, w tym polska artystka. Zaradzono jedynie, że Hayes wystąpi w roli maga Artauda Terranovy.

Olszańska miała pojawić się na przełomie czerwca i lipca 2022 roku na planie zdjęciowym w Walii, gdzie kręcone są sceny z udziałem magów. Istnieje więc spora szansa, że aktorka zagra jedną z czarodziejek. Co ciekawe, jak podaje Onet, Olszańska podczas przerwy od zdjęć świętowała z ekipą "Wiedźmina" swoje 30. urodziny. Nie jest pierwszą polską aktorką, która występuje w "Wiedźminie". W pierwszym sezonie Maciej Musiał wcielił się w postać sir Lazlo, a Marcin Czarnik w maga ścigającego Yennefer.

Michalina Olszańska występowała dotychczas w takich produkcjach, jak "Komisarz Alex", "Jack Strong", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Miasto 44", "Barwy szczęścia", "Ja, Olga Hepnarova", "Muzykanci", "Obywatel Jones", czy "Na Wspólnej". Najsłynniejszą produkcją z jej udziałem są "Córki dancingu".

"Wiedźmin" sezon 3: kiedy premiera na Netflix?

W serialu "Wiedźmin", w rolach głównych wystąpili Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey. W pozostałych rolach wystąpią MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch oraz Kaine Zajaz.
W 3. sezonie serialu, monarchowie, magowie i bestie Kontynentu rywalizują o schwytanie Ciri z Cintry. Geralt ukrywa dziewczynę i postanawia chronić swoją nową rodzinę przed tymi, którzy grożą jej zniszczeniem. Yennefer będzie próbowała dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczych zdolnościach Ciri. Na razie nie wiadomo, kiedy 3. sezon "Wiedźmina" trafi na Netflix.

RadioZET.pl/redanianinteligence.com/Onet.pl