Zamknij

Wiedźmin: Ujawniono gwiazdy, które dołączą do obsady nowego sezonu. Wśród nich aktor "Gry o tron"

Roksana Orlicka
21.02.2020 16:05

Netflix potwierdził, że będzie kolejny sezon serialu "Wiedźmin". Podano wstępną datę premiery i ujawniono część nowych nazwisk w obsadzie. Aktualnie powstają zdjęcia do 2. serii. Co już wiemy i kogo zobaczymy w "Wiedźminie"? Zdradzamy poniżej.

Wiedźmin ujawniono obsadę drugiego sezonu serialu Netflixa
fot. Instagram/@witchernetflix

Wiedźmin: ujawniono aktorów, którzy dołączą do 2. sezonu serialu. Netflix potwierdził premierę kolejnej serii "Wiedźmina", do tego ujawnił nazwiska aktorów i aktorek, które dołączą do obsady. Co już wiemy o kolejnym sezonie "Wiedźmina"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Wiedźmin: dwóch popularnych aktorów odrzuciło rolę w serialu Netflixa. Byli faworytami 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Wiedźmin: ujawniono aktorów 2. sezonu serialu Netflixa

Netflix poinformował, że w lutym rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu "Wiedźmin". Aktualnie ekipa serialowa przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie powstają pierwsze ujęcia. Produkcja ma zadebiutować na Netflixie w 2021 roku, jednak nie podano jeszcze konkretnej daty.

Wiadomo także, że zobaczymy w serialu Henry'ego Cavillla wcielającego się w Geralta z Rivii, Anyę Chalotrę znaną jako Yennefer, Freyę Allan jako Ciri oraz Joeya Batleya w roli Jaskra. Potwierdziło się wiele plotek dotyczących obsady 2. sezonu 'Wiedźmina". Kogo zatem zobaczymy?

W Coena wcieli się Yasen Atour, w Vareenę Agnes Bjorn, natomiast Lamberta zagra Paul Bullion. Wiadomo także, że w Eskiela wcieli się Thue Ersted Resmussen, a w roli Lydii zobaczymy Aishę Fabienne Ross. Potwierdziło się, że w Nivellena wcieli się gwiazda "Gry o tron", czyli Kristofer Hivju. Warto wspomnieć, że na ekranie zadebiutuje Mecia Simson, zagra Francescę.

Co ciekawe, serial będzie miał kilku reżyserów w zależności od odcinka. Wygląda to następująco:

  • Stephen Surjik (Umbrella Academy) - odcinek 1 i 2 
  • Sarah O'Gorman (Przeklęta), odcinek 3 i 4
  • Ed Bazalgette (Upadek królestwa), odcinek 5 i 8
  • Geeta V. Patel, odcinek 6 i 7

Naszej ekspertce od castingu, Sophie Holland i jej zespołowi udało się jednak po raz kolejny znaleźć najlepszych aktorów i aktorki dla wszystkich postaci. Nie mogę także doczekać się, aż zobaczę, jak historie o Wiedźminie ożyją na ekranie dzięki wybranym przez nas utalentowanym reżyserom - powiedziała Lauren Schmidt Hissrich, producentka wykonawcza serialu.

Zobacz także: Wiedźmin: w drugim sezonie zobaczymy gwiazdę "Gry o tron"? Nowe informacje

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

 

RadioZET.pl/Netflix/RO