Zamknij

"Wiedźmin": Mnóstwo nowych scen z 2. sezonu w klipach i pełnym zwiastunie [WIDEO]

25.09.2021 23:27

"Wiedźmin" z końcem 2021 roku powróci na Netflix z nowymi odcinkami. Podczas "Tudum" zaprezentowano pełny zwiastun 2. sezonu oraz klipy z pierwszego odcinka pt. "Ziarno prawdy".

Wiedźmin pełny zwiastun
fot. "Wiedźmin" - kadr ze zwiastuna 2. sezonu serialu

"Wiedźmin" zajął szczególne miejsce w harmonogramie "Tudum" - światowego wydarzenia dla fanów. Informacje związane z 2. sezonem ekranizacji sagi Andrzeja Sapkowskiego pojawiły się niczym wisienka na torcie - na samym końcu wirtualnej imprezy. Netflix nie zawiódł fanów - było na co czekać. W sieci pojawił się pełny zwiastun "Wiedźmina 2" oraz dwa klipy z odcinka "Ziarno prawdy".

"Wiedźmin": Netflix pokazał pełny zwiastun 2. sezonu [WIDEO]

Ponad trzyminutowy zwiastun 2. sezonu "Wiedźmina" otwierają sceny z poprzednich odcinków serialu. Jednak nie zrażajcie znanym początkiem. Nowy materiał wideo obfituje w nowe fragmenty z udziałem Geralta i Ciri. Mamy też okazję zajrzeć do serialowego Kaer Morhen, by po raz pierwszy zobaczyć i usłyszeć Vesemira. Nie brakuje też ujęć ukazujących losy Yennefer po Bitwie o Wzgórze Sodden, a także krótkiego spojrzenia na odmienionego Jaskra. Przed Wami oficjalny zwiastun "Wiedźmina 2":

loader

"Wiedźmin": Fragmenty pierwszego odcinka 2. sezonu [WIDEO]

Jak już wspomniano, oficjalny zwiastun 2. sezonu "Wiedźmina" nie był jedyną niespodzianką, jaką Netflix przygotował dla fanów Geralta z Rivii. Podczas "Tudum" zaprezentowano też dwa fragmenty pierwszego odcinka, który - jak wiemy z poprzednich zapowiedzi - będzie oparty na opowiadaniu "Ziarno prawdy".

W udostępnionych klipach pojawia się więc zarówno Henry Cavill jako Geralt, jak i znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju ucharakteryzowany na przerażającego (na pierwszy rzut oka) Nivellena, a także Ciri (Freya Allan), która - również zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią - została wkomponowana w fabułę opowiadania Andrzeja Sapkowskiego, będącego wariacją na temat "Pięknej i Bestii".

"Wiedźmin 2" - Kiedy premiera na Netflix?

Nowe, klimatyczne sceny z serialu sprawiają, że coraz trudniej jest doczekać się 2. sezonu "Wiedźmina". Na szczęście pozostało już niewiele czasu do premiery. Druga odsłona serialu o Geralcie z Rivii zadebiutuje na Netflix już 17 grudnia 2021 roku.