Zamknij

"Wiedźmin": jest nowa zapowiedź 2. sezonu! Kiedy premiera? [WIDEO]

21.06.2021 09:45

"Wiedźmin" powraca z kolejnym teaserem 2. sezonu, który tym razem skupia się na głównym bohaterze. Co ujęcia mówią nam o fabule nachodzących odcinków?

"Wiedźmin": jest nowa zapowiedź 2. sezonu! Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Jay Maidment/ materiały prasowe Netflix

Kampania promocyjna 2. sezonu "Wiedźmina" coraz bardziej się rozkręca. Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź wideo, która skupiała się na osobie Ciri, a teraz nadszedł czas na Geralta. Zobaczcie nowy teaser.

Zobacz także

"Wiedźmin" - Geralt w nowej zapowiedzi 2. sezonu

Materiał przedstawia kilka scen z głównym bohaterem w roli głównej. Widzimy starcie Geralta z jakąś kreaturą, ujęcia w Kaer Morhen oraz wiedźmińskie medaliony. To ostatnie zrodziło wśród fanów podejrzenie, że któryś z wiedźminów pożegna się z życiem w 2. sezonie. Ile jest w tym prawdy? Przekonamy się.

Dalsze losy Yennefer pozostają nieznane, jednak śmiało możemy zakładać, że w najbliższych dniach i ona doczeka się własnej zapowiedzi. Data premiery 2. sezonu "Wiedźmina" nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że produkcja powróci na Netflix jeszcze w 2021 roku

W rolach głównych ponownie wystąpią Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu, Freya Allan jako księżniczka Cirilla oraz Joey Batey w roli barda Jaskra. W nowych rolach pojawią się między innymi: Yasen Atour, Agnes Bjorn, Paul Bullion, Thue Ersted Rasmussen oraz znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju jako Nivellen.

loader
QUIZ: jak dobrze znasz serial Wiedźmin od Netflixa?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz serial "Wiedźmin" od Netflixa?

QUIZ: jak dobrze znasz serial Wiedźmin od Netflixa?

Jaki defekt ciała miała Yennefer zanim została czarodziejką?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.