Zamknij

Netflix pokazał nowy plakat 2. sezonu "Wiedźmina". Jest koszmarny [FOTO]

13.10.2021 16:33

"Wiedźmin" już wkrótce powróci do nas z nowymi odcinkami, a tymczasem Netflix postanowił podzielić się ze światem kolejnym plakatem promującym 2. sezon. Niestety ten wygląda... po prostu koszmarnie.

Netflix pokazał nowy plakat 2. sezonu "Wiedźmina". Jest koszmarny [FOTO]
fot. Jay Maidment/ materiały prasowe Netflix (zdjęcie poglądowe)

Netflix przypomina o zbliżającej się premierze "Wiedźmina 2". Już za kilka tygodni Henry Cavill powróci jako Geralt z Rivii, by zabrać nas w dalszą podróż po Kontynencie. Tymczasem jednak został gwiazdą małego upiorka, jakim jest plakat 2. sezonu.

"Wiedźmin": Henry Cavill na nowym plakacie 2. sezonu

W nadchodzącym sezonie "Wiedźmina" ujrzymy wspólną podróż Białego Wilka i Ciri, poznamy dalsze losy Yennefer i Jaskra, a także zobaczymy znacznie starszą wersję Vesermira - mentora Geralta, którego poznaliśmy w animacji "Zmora wilka". 

Do premiery zostało jednak trochę czasu, więc Netflix kontynuuje swoją kampanię marketingową. Po pierwszym plakacie, kilku fotkach i zapowiedziach, otrzymaliśmy nową grafikę promującą 2. sezon "Wieśka". Na plakacie widzimy Cavilla w roli tytułowego łowcy potworów, który prezentuje się dość... sztucznie. Również slogan "JEGO PRZEZNACZENIEM jest CHRONIĆ" nie wzbudza szczególnego zachwytu i wygląda, jak robiony na kolanie. Miejmy nadzieję, że nadchodzący sezon wywoła zgoła odmienne odczucia.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

"Wiedźmin 2": kiedy premiera na Netflix?

Czy 2. sezon "Wiedźmina" okaże się lepszy, niż jego plakat? O tym przekonamy się 17 grudnia 2021 roku, gdy nowe odcinki zawitają w bibliotece Netflixa. W tytułowej roli powróci Henry Cavill, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu, Freya Allan jako księżniczka Cirilla i Joey Batey jako Jaskier, a także cała rzesza nowych twarzy z gwiazdorem "Gry o tron" Kristoferem Hivju w roli Nivellena na czele. 

loader

RadioZET.pl/Netflix