Zamknij

"Wiedźmin": Zdjęcia do 2. sezonu zakończone. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

02.04.2021 13:26

Po licznych przerwach i perturbacjach zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" dobiegły końca! Zakończenie prac na planie obwieścili członkowie ekipy i obsady, publikując pożegnalne posty w mediach społecznościowych.

Wiedźmin 2
fot. materiały prasowe Netflix

"Wiedźmin 2" coraz bliżej! Ekipa i obsada serialu ogłosiły zakończenie pac na planie 2. sezonu. Czy oznacza to, że nowe odcinki trafią na Netflix jeszcze w tym roku?

"Wiedźmin 2": Obsada i ekipa ogłaszają zakończenie zdjęć [FOTO i WIDEO]

Drugi sezon "Wiedźmina" należał do najbardziej pechowych produkcji ostatnich lat. Zdjęcia do nowych odcinków dwukrotnie przerwała pandemia koronawirusa, powodując znaczne opóźnienia prac. W związku z lockdownem w Anglii ekipa musiała zdecydować się też na nieplanowany przerzut, a dodatkowo główny gwiazdor serialu, Henry Cavill, doznał kontuzji nogi i musiał opuścić plan. 

Na szczęście sprawni filmowcy, z showrunnerką Lauren S. Hissrich na czele, poradzili sobie mimo przeszkód i z dniem 1 kwietnia zakończyli zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina". Tą radosną informacją w mediach społecznościowych podzieliły się m.in. grająca Ciri Freya Allan oraz Anna Shaffer wcielająca się w Triss, a także fryzjerka samego Geralta z Rivii, Jacqueline Rathore.

"Wiedźmin 2" - kiedy premiera?

Netflix wciąż trzyma w tajemnicy datę premiery 2. sezonu "Wiedźmina", jednak biorąc pod uwagę fakt, że serial zadebiutował w grudniu 2019 roku, czyli niecałe 7 miesięcy po zakończeniu zdjęć, możemy spodziewać się, że nowa porcja odcinków trafi na Netflix późną jesienią 2021 roku. Tym samym gigantowi streamingowemu uda się dotrzymać słowa i dostarczyć fanom "Wiedźmina" nowe odcinki jeszcze w tym roku.

loader

RadioZET.pl/Instagram/Twitter

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.