Zamknij

Westworld: 3. sezon serialu trafi jeszcze w tym roku na HBO

Roksana Orlicka
15.01.2020 16:15

"Westworld" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej intrygujących seriali HBO. To już pewne, że jeszcze w tym roku pojawi się 3. sezon serialu. O czym będzie opowiadała 3. część "Westworld" i kogo zobaczymy w serialu? Zdradzamy szczegóły. 

Westworld 3 sezon serialu będzie w marcu
fot. YouTube/HBO Polska

Westworld: 3. sezon trafi niedługo na HBO. To już pewne - pojawi się nowy sezon lubianego przez widzów serialu "Westworld". Jak potoczą się lost bohaterów w 3. sezonie? I o czym będzie opowiadała fabuła. Zdradzamy szczegóły 3. sezonu "Westworld" i podajemy datę premiery.

Westworld: 3. sezon jeszcze w tym roku na HBO

"Westworld" to serial, którego akcja toczy się w futurystycznym parku rozrywki. Zamieszkują go tak zwane "hosty", czyli roboty kontrolowane przez obsługę parku. Niektóre z nich zyskują coraz większą kontrolę nad swoją świadomością i zaczynają rozumieć, co dzieje się wokół nich. 

W 3. sezonie "Westworld" akcja będzie się toczyć poza parkiem. Będziemy śledzić losy zbuntowanych "hostów". W ten sposób poznamy świat, w którym mieszkają stwórcy robotów. 

Zobacz także: The Walking Dead: Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki 10. sezonu

Przypominamy, że poprzednie dwa sezony serialu "Westworld" zostały uznane przez krytyków i widzów. Produkcja HBO otrzymała kilka prestiżowych nagród, w tym statuetki Emmy. Na premierę 3. sezonu serialu nie trzeba będzie długo czekać. "Westworld" trafi na HBO 16 marca 2020 roku. 3. sezon będzie się składał z 8 odcinków.

Poniżej można zobaczyć zapowiedź 3. sezonu serialu "Westworld".

Zobacz także: HBO zapowiada serial na podstawie filmu "Parasite". Czego się spodziewać?

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO