Zamknij

„WandaVision“ – nowy zwiastun wyczekiwanego serialu Marvela

05.01.2021 14:47
kadr z filmu "Avengers: Wojna bez granic"
fot. Everett Collection/East News

„WandaVision“ to nowy serial produkcji Marvel Studios, w którym zobaczymy przygody Scarlett Witch i Visiona, znanych z filmów Marvel Cinematic Universe. Produkcja owiana jest wciąż wielką tajemnicą, więc nowy zwiastun, z mnóstwem swieżych scen, stanowi nie lada gratkę dla fanów.

„WandaVision“ to pierwszy z seriali Marvela, które zadebiutują na platformie streamingowej Disney+ w tym roku. Ma być to opowieść o „zwykłym życiu” Wandy Maximoff i Visiona, czyli bohaterów, których poznaliśmy w filmie „Avengers: Czas Ultrona” i którzy nieźle namieszali w Marvel Cinematic Universe.

Produkcja skrywa wiele tajemnic i zdaje się, że przedstawiona w niej koncepcja światów alternatywnych będzie miała duże znaczenie dla przyszłości samego MCU.

„WandaVision“ – nowy zwiastun

W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu, wypełniony nowymi scenami. Materiał prezentuje się następująco:

„WandaVision” – nowe plakaty

W ramach promocji serialu Disney wypuścił także serię plakatów, prezentujących bohaterów produkcji.

„WandaVision” – obsada i ekipa

Największym wabikiem serialu jest fakt, że Elizabeth Olsen i Paul Bettany ponownie wcielą się w swoje ikoniczne postaci. Tym razem partnerować im będą: Kathryn Hahn, Randall Park, a nawet Kat Dennings.

Showrunnerem i reżyserem serialu jest Matt Shakman, znany z takich produkcji, jak „Gra o tron”, „The Boys”, „Żona idealna”, czy „U nas w Filadelfii”.

„WandaVision“ – kiedy premiera?

Serial ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney+ już 15 stycznia. Sama platforma Disneya ma zaś pojawić się w Polsce już w tym roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Czytaj także: Marvel pokazał zwiastuny seriali dla Disney +. Jak prezentują się "Loki" i "WandaVision"? [WIDEO]