Zamknij

"WandaVision": 2. sezon powstanie? Szef Marvela rozwiał wątpliwości

04.03.2021 16:04
"WandaVision": 2. sezon powstanie? Szef Marvela rozwiał wątpliwości
fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

"WandaVision" to obecnie najpopularniejszy serial na świecie. Czy produkcja Marvel Studios powróci do nas z 2. sezonem? Kevin Feige udzielił konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

"WandaVision" to pierwszy z seriali Marvela realizowanych na potrzeby platformy Disney +, a jednocześnie najpopularniejszy serial na świecie. Czy sukces komercyjny sprawi, że Wanda i Vision powrócą do nas z nowymi odcinkami? Jaka jest szansa, że 2. sezon "WandaVision" powstanie? Niestety, nie mamy dobrych wieści.

"WandaVision" - 2. sezon powstanie?

Kevin Feige postawił sprawę jasno - na obecną chwilę nie ma w planach 2. sezonu "WandaVision". Prezes Marvel Studios wyjaśnił, że niektóre z seriali (jak "Loki") powrócą z kolejnymi seriami, inne zaś od początku planowane były jako zamknięta całość, mająca na celu wprowadzić widzów w tematykę nadchodzących filmów kinowych. Tak jest właśnie w przypadku "WandaVision".

Zobacz także

Z wypowiedzi Kevina Feige wynika, że finał "WandaVision" będzie wstępem do filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Jednak nie wszystko jeszcze stracone. To, że 2. sezon "WandaVision" nie widnieje obecnie w planach Marvela, nie oznacza, że nie powstanie w przyszłości.

Siedzę w Marvelu zbyt długo, żeby powiedzieć definitywne "Nie" pod względem czegokolwiek, w tym 2. sezonu "WandaVision". Lizzie Olsen przejdzie z "WandaVision" do filmu o Doktorze Strange'u.

Kevin Feige

"WandaVision" - gdzie oglądać serial Marvela?

Wszystkie odcinki serialu "WandaVision" dostępne są na platformie Disney +, która niestety jeszcze nie zadebiutowała w naszym kraju. W rolach głównych występują Elizabeth Olsen i Paul Bettany