Zamknij

"Wojenne dziewczyny": odcinek 46 - STRESZCZENIE. Dziewczyny zostają aresztowane [31.10]

22.10.2021 08:55

"Wojenne dziewczyny" to popularny serial TVP przedstawiający realia życia podczas okupacji niemieckiej z perspektywy trzech młodych kobiet. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 46. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" i szczegóły emisji.

"Wojenne dziewczyny": odcinek 46 - STRESZCZENIE. Dziewczyny zostają aresztowane [31.10]
fot. Ola Grochowska/TVP/East News

"Wojenne dziewczyny", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 46. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Wojenne dziewczyny, odcinek 46 - streszczenie

Streszczenie 46. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" prezentuje się następująco:

Ewka, Marysia i Nitka kontynuują swoją misję na wschodzie. Rankiem ruszają do wsi w okolicach Hrubieszowa i z bliska obserwują, jak Niemcy wywlekają ludzi z ich własnych domów. Nitka i Marysia dają się aresztować licząc, że trafią do szpitala, w którym pracuje Andrzej. Tymczasem w tej samej miejscowości zjawia się Meier w towarzystwie operatora. Zamierza bowiem nakręcić tu materiały do swojego filmu propagandowego, jednak ogrom bestialstwa hitlerowców przeraża nawet jego.

loader

Wojenne dziewczyny, odcinek 46 - gdzie i kiedy oglądać?

46. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" będzie można obejrzeć w niedzielę 31 października 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl