Zamknij

"Wojenne dziewczyny": odcinek 45 - STRESZCZENIE. Nitka się załamuje [24.10]

14.10.2021 16:26

"Wojenne dziewczyny" to popularny serial TVP przedstawiający realia życia podczas okupacji niemieckiej z perspektywy trzech młodych kobiet. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 45. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" i szczegóły emisji.

"Wojenne dziewczyny": odcinek 45 - STRESZCZENIE. Nitka się załamuje [24.10]
fot. Ola Grochowska/TVP/East News

"Wojenne dziewczyny", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 45. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Wojenne dziewczyny, odcinek 45 - streszczenie

Streszczenie 45. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny" prezentuje się następująco:

Do szpitala w Hrubieszowie wkraczają hitlerowcy. Andrzej zostaje ranny i pozostaje na stanowisku lekarza pod zarządem Niemców. Ma ułatwiać kontakt z polskimi pacjentami. Tymczasem Nitka totalnie się załamuje i wyjeżdża do Warszawy, a Ewka i Marysia, z polecenia Kruka i Leokadii, wyruszają do Hrubieszowa na zwiady. Ich zadaniem jest ustalenie szczegółów wywózek dzieci z Zamojszczyzny.

Wojenne dziewczyny, odcinek 45 - gdzie i kiedy oglądać?

45. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" będzie można obejrzeć w niedzielę 24 października 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl