Zamknij

"Peaky Blinders" ma następcę. Zobacz pierwsze kadry z serialu "SAS: Rogue Heroes" [ZDJĘCIA]

02.11.2021 11:13

Twórca "Peaky Blinders" zapowiedział swój nowy serial. W sieci pojawiły się pierwsze kadry z nadchodzącej produkcji "SAS: Rogue Heroes". Kiedy premiera produkcji z Sofią Boutellą i Alfie Allenem?

Peaky Blinders - CILLIAN MURPHY - kadr z serialu
fot. Album Online/East News

Fani "Peaky Blinders" czekają na finałowy sezon brytyjskiego serialu z Cillianem Murphym w roli głównej. Twórca hitu - Steven Knight, nie powiedział jednak ostatniego słowa i obecnie pracuje nad zupełnie nową produkcją zatytułowaną "SAS: Rogue Heroes". Stacja BBC zaprezentowała pierwsze kadry z nowego serialu.

"SAS: Rogue Heroes": nowy serial twórcy "Peaky Blinders"

Jak podje Collider, stacja BBC i Steven Knight zaprezentują niebawem światu w pewnym sensie następcę "Peaky Blinders". 6-odcinkowy serial "SAS: Rogue Heroes" opowie o brytyjskich pilotach służących podczas II wojny światowej.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącej produkcji historycznej, przedstawiające głównych bohaterów serialu "SAS: Rogue Heroes". Jak obsada prezentuje się w nowych rolach?

Zdjęcia pojawiły się również w mediach społecznościowych aktorów biorących udział w serialu, między innymi na Twitterze Theo Barklema-Biggsa.

Serial "SAS: Rogue Heroes" opowie o powstaniu oddziału wojskowego Wielkiej Brytanii Special Air Service. Knight skomentował swoją najnowszą produkcję w oficjalnym oświadczeniu.

To był przywilej pracować nad projektem, który opowiada historię zbuntowanej grupy żołnierzy, używający sprytu i wyobraźni, a nie tylko siły ognia, by powstrzymać marsz faszyzmu przez Afrykę Północną w najciemniejszych dniach II wojny światowej. To historia wojenna, jak żadna inna, opowiedziana w sposób, który jest jednocześnie inspirowany faktami i wierny duchowi tej legendarnej brygady wyrzutków i poszukiwaczy przygód.

Producentka wykonawcza i prezeska firmy produkcyjnej Kudos - Karen Wilson, potwierdziła, że zdjęcia do "SAS: Rogue Heroes" zostały właśnie zakończone.

"SAS: Rogue Heroes": obsada serialu twórcy "Peaky Blinders"

W nadchodzącej produkcji nie zabraknie gwiazd. W obsadzie znalazło się wiele znanych aktorek i aktorów, którzy mają na koncie udział w hollywoodzkich produkcjach kinowych i głośnych serialach. Sofia Boutella ("Atomic Blonde") wystąpiła u boku Alfiego Allena ("Gra o tron"), Jacka O'Connella ("Skins"), Dominica Westa ("Prawo ulicy"), Toma Glynna-Carneya ("Dunkierka"), Jasona Watkinsa ("The Crown"), Stuarta Campbella ("Baptiste") i Virgile'a Bramly'ego ("Grand Hotel"). W pozostałych rolach zagrali Ralph Davis, Bobby Schofield, Tom Hygreck, Paul Boche, David Alcock, Moritz Jahn, Arthur Orcier, Jordy Lagbre, Adrian Lukis, Anthony Calf, Isobel Laidler oraz Ian Davies.

"SAS: Rogue Heroes": kiedy premiera serialu twórcy "Peaky Blinders"?

Na razie twórcy serialu nie podali dokładnej daty premiery. Wiadomo jednak, że "SAS: Rogue Heroes" zadebiutuje w roku 2022 na BBC One i BBC iPlayer. Obecnie trudno powiedzieć, w jaki sposób produkcja trafi do Polski.

loader

RadioZET.pl/Collider/Twitter