Zamknij

The Walking Dead: Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki 10. sezonu

Roksana Orlicka
15.01.2020 11:16

"The Walking Dead" to serial, który opowiada o świecie po apokalipsie zombie. Jest on adaptacją komiksu o takim samym tytule. "The Walking Dead" jest emitowane od 2010 roku i wciąż cieszy się popularnością. Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki drugiej części 10. sezonu serialu "The Walking Dead". Szczegóły poniżej.

The Walking Dead wiemy kiedy pojawią się nowe odcinki
fot. Instagram/thewalkingdead

"The Walking Dead" druga część 10. sezonu w lutym na FOX"The Walking Dead" to serial, który widzowie śledzą z zapałem. Przedstawia on życie bohaterów po apokalipsie. Codziennie muszą stawiać czoło niebezpieczeństwu i radzić sobie z żądnymi krwi zombie. Wiemy, kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki serialu "The Walking Dead" i kiedy będzie można go oglądać.

The Walking Dead: Wiemy, kiedy pojawi się druga część 10. sezonu

Serial "The Walking Dead" jest emitowany od dziesięciu lat. Przez ten czas zmieniła się niemal cała obsada, a widzowie śledzili nowe, zaskakujące wątki. Dużo mówiło się o tym, że serial nie trzyma już tego poziomu, co na początku. Jednak w pierwszej części 10. sezonu "The Walking Dead" pojawiło się wiele nowych postaci i akcji. Fani produkcji o krwiożerczych zombie nie mogą się doczekać kontynuacji.

Wiadomo, że druga część 10. sezonu "The Walking Dead" zostanie wyemitowana w lutym. Premiera odbędzie się 24 lutego o godzinie 22.00 na FOX. Nowe odcinki mają odpowiedzieć na pytania, co dalej z Lydią i czy bohaterowie dadzą sobie radę ze śmiertelnymi pułapkami Alfy.

Dla przypomnienia - w ostatnim odcinku przed przerwą Carol (Melissa McBride), Daryl (Norman Reedus) i Aaron (Ross Marquand) wpadli w pułapkę Alfy (Samantha Morton) i zostali otoczeni przez Szeptaczy.

Zobacz także: Stranger Things: Nowy sezon będzie kręcony tam, gdzie "Czarnobyl"

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO